W Spikstudio uczymy inaczej

Zapomnij o szkolnych metodach, ślęczeniu nad podręcznikiem, kartkówkach, sprawdzianach i odpytywaniu przy tablicy. To nie działa!

Język to życie! W życiu chcemy go używać, więc również w życiowym kontekście powinniśmy go przyswajać. Nasi kursanci nie odgrywają scenek na zajęciach, nie praktykują sztucznych dialogów. Nasi kursanci ROZMAWIAJĄ, o sprawach codziennych, lifestylowych, zawodowych. Poruszamy tematy, które poruszyłbyś w rozmowie ze znajomymi czy współpracownikami.

spikstudio-lekcje-angielskiego-online-dla-doroslych

Celem nauki języka jest komunikacja

Nie chcemy uczyć Cię rzeczy, które Ci się nigdy nie przydadzą, zakładam, że nie chcesz tracić swojego czasu. Chcemy, żebyś uczył się tego co jest Ci potrzebne, jest to możliwe dzięki kilku elementom:

Komunikacja

Spotkania z lektorem to dla Ciebie okazja, żeby wygadać się po angielsku, na zajęciach nie tracimy czasu na czytanie tekstów czy rozwiązywanie zadań.

Odwrócona lekcja

Kładziemy duży nacisk na Twoją pracę własną, materiały na zajęcia opracowujesz wcześniej, dzięki temu na lekcji możemy skupić się na mówieniu

Materiały autentyczne

Artykuły, podcasty, nagrania video. Niezależnie od jakiego poziomu zaczynasz, od początku poznajesz naturalny język, którego używają Native Speakerzy.

Empatia

Komfortowa atmosfera jest niezbędna w procesie nauki. Dlatego dajemy Ci bezpieczną przestrzeń, w której nie będziesz się bał popełniać błędów.

Brak podręcznika

Pracujemy na autorskich kartach pracy, dostosowanych do formy zajęć, nie realizujemy żadnego konkretnego podręcznika.

Zajęcia online

Nie marnujemy czasu i energii na dojazdy i spotykamy się gdziekolwiek jesteś. Pamiętaj tylko, aby mieć komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Czy nasza metoda jest dla Ciebie?

Tak jeśli:

 ogranicza Cię brak swobodnej komunikacji, nie podróżujesz, nie aplikujesz na część ofert pracy, w których komunikatywny angielski jest wymogiem

stresują Cię sytuacje, w których musisz mówić po angielsku, obawiasz się spotkań z obcokrajowcami, unikasz sytuacji, w których musisz mówić po angielsku

 chcesz przestać się wstydzić swojego angielskiego

 uczysz się od lat, ale nadal boisz się mówić, masz poczucie zmarnowanego czasu, uważasz się za ‘przypadek beznadziejny’, myślisz, że już nigdy się nie nauczysz

angielski-online-dla-doroslych-konwersacje

Opinie

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a ja skontaktuję się z Tobą!

Twoje dane przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką prywatności, m.in. do celów komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.